+420 736 603 469 info@ajurveda-lotus.cz

Cesta ke zdraví není ani dlouhá, ani složitá.Jen musíme vědět, kudy jít.

Jmenuji se Iveta Šebíková

a jsem žena milující život…

lásku, přátelství, úctu a respekt řadím na přední příčky mé životní cesty. Na tuto cestu jsem se vydala jen pár chvil po maturitě. Od té doby se zajímám o psychologii, filozofii, bylinky a přírodní léčitelství. Později přišel návrat k víře, jež mě přivedl k esoterice a duchovnímu směru.

Vyrostla jsem v překrásných Beskydech a tak miluji přírodu, která je pro mě inspirací i výzvou. Přivedla mě k ájurvédě, jíž se věnuji již deset let. Správná strava, masáže, jóga a meditace. Toto kvarteto se stalo součástí mého života. Díky němu jsem se na své cestě stala zdravější, silnější, spokojenější a také moudřejší.

Ájurvéda je mou láskou, kterou chci šířit dále. Nejdříve jsem ji provozovala při zaměstnání. Ale stále jsem měla pocit, že ji nemohu dělat „naplno“. Proto jsem po 23 letech opustila práci v kanceláři a vyměnila ji za prozatím malé centrum ájurvédy. Věřím totiž systému, který je prověřený staletími, který mi navrátil zdraví a díky němuž můžu žít plnohodnotný život se vším, co mám ráda – sport, kulturu, hudbu a tanec, četbu, práci na sobě samé i pro druhé.

Centrum ájurvédy jsem založila, abych mohla klientům pomáhat k udržení a navrácení dobrého zdraví a nabízet služby spojené s ájurvédou.

Pochopila jsem, že cesta ke zdraví není ani dlouhá, ani složitá.

Jen musíme vědět, kudy jít.

Iveta Šebíková

Iveta Šebíková


Ajurvéda Lotus

Sídlo firmy:

Horní Tošanovice 170,

739 53

Ajurvéda Lotus

Provozovna:

Farní 18,  Frýdek

738 01 Frýdek - Místek